צור קשר


Please leave this field empty.

X

אנגלאינווסט דן דריןצור קשר

 

Sending

sdfdsfds

אנגלאינווסט דן דרין

חברת אנגלאינווסט דן דרין סימנה לעצמה מספר איזורים בהם הפוטנציאל למימוש פרוייקטים על פי תמ"א 38 גבוה ודורש טיפול מורכב ופרטני.

איזור מובהק כזה הוא איזור רמת אביב הירוקה המאופיין בשילוב בין אוכלוסיה ותיקה ומשפחות צעירות לבין רוכשי דירות להשקעה. השכונה נבנתה בשלהי שנות החמישים והשישים, כאשר הדירות קטנות ומאפיינות את הנורמה של אותם ימים. הבעלות על הדירות היא פרטית אך הקרקע היא בבעלות מנהל מקרקעי ישראל.

השכונה מאופיינת בצפיפות מגורים נמוכה, במרווחים גדולים בין הבתים ובגינון נוסח הקיבוצים ובה בניינים לשירות הקהילה ומוסדות ציבור רבים. מכאן שמה רמת אביב הירוקה – שכונה מיוחדת ובעלת מוניטין ברקמה התל אביבית.

כל המרכיבים הללו, יחד עם הרצון של אנגלאינווסט  התחדשות עירונית  להוציא לפועל פרויקטים בשכונה, הביאו אותנו לחבור לאדריכל דן דרין, סגן ומ"מ ראש העיר רוני מילוא, בשנים 1993 – 1998, וראש הוועדה המקומית לתכנון ובנייה בשנים אלו וחבר בוועדה המחוזית ובמועצה הארצית לתכנון ולבניה.

דן עבר לגור ברמת אביב כבר ב-1957 והוא מתגורר בה עד היום. הוא החל בפעילות תמ"א 38 בשכונה לפני שנתיים והעביר בוועדה המקומית לתכנון ובניה את הפרוייקט הכי גדול בשכונה עד כה, פרויקט רידינג 18 – 20, שם יבנו שמונה דירות גג ויתווספו תוספות על פי תב"ע 2763 ותמ"א 38 לחמישים ושש דירות.

חברת אנגלאינווסט דן דרין בע"מ הוקמה וכבר חתמה בעלי הדירות ברידינג 25 ורדינג 56 -58 על הסכם תמ"א 38.

כיום אנו מתקדמים עם חתימות במספר משמעותי של בניינים בשכונה ונשמח להרחיב ולחזק מספר רב ככל הניתן של בניינים כאשר החוסן הכלכלי של אנגלאינווסט התחדשות עירונית  והיכולת התכנונית של דן דרין, נותנים לנו יתרון משמעותי, בכל הנוגע להוצאה לפועל של פרוייקטים בשכונה.