פינוי בינוי ברמת גן

איך לבצע פינוי בינוי ברמת גן – באופן המקצועי, הבטוח והמשתלם ביותר

למגורים ברמת גן ישנם לא מעט יתרונות. שכונתיות משפחתית וחמימה באווירה של פעם, קניות בחנויות הישנות של רחוב ביאליק וקרבה לז'בוטינסקי כציר בינעירוני חשוב. אולם כאחת הערים הוותיקות במרכז, רמת גן כוללת גם מבנים הסובלים מהזנחה והתיישנות ועומדים בפני סכנת התמוטטות עתידית, כתוצאה מפגעי הזמן או במקרה של רעש אדמה רב עוצמה באזור.

בדיוק כדי לפתור מצבים כאלו נולד חוק פינוי בינוי להתחדשות עירונית, שבמסגרת יישומו דיירי מבנה שהוכרז כראוי להריסה עוברים לדירות שכורות, הבניין הישן נהרס ומבנה חדש ומשופר נבנה במקומו ובסיום התהליך הדיירים חוזרים לבניין החדש ונהנים ממגורים בדירות חדשות, משודרגות ובעלות ערך כספי גבוה יותר – ללא כל עלות מצדם.

אולם כיצד תדעו באיזו חברה לבחור כדי שתוכלו לישון בשקט ביודעכם שהפרויקט שלכם בידיים בטוחות, שהמבנים החדשים יעמדו בסטנדרטים הגבוהים ביותר של בנייה ושתהיו מכוסים לחלוטין מבחינה כספית בכל תרחיש אפשרי? 

אנגלאינווסט –  ארבעה עשורים של מצוינות בינלאומית

בבואכם ליזום פרויקט פינוי בינוי ברמת גן עבור הבניין שלכם או עבור דיירי בניין שאתם מייצגים, עליכם לבחור אך ורק בחברת בנייה ויזמית נדל"ן ותיקה ומבוססת, בעלת ניסיון מוכח של עשרות שנים, רקורד עשיר של הצלחה בתחום ושל מקצועיות בלתי מתפשרת וחוסן כלכלי מובהק המאפשר לה להעניק לדיירים רשת ביטחון מרחיקת לכת בדמות מגוון ערובות ובטוחות. בחירה באנגלאינווסט, המובילה כבר למעלה מ-35 שנה בתחום הנדל"ן כולל פרויקטים של התחדשות עירוניתתמ"א 38, היא בחירה בניסיון מוכח, מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר ואיתנות פיננסית יוצאת דופן. כל אלו יבטיחו שביתכם החדש יהיה סיפור הצלחה כמו עשרות אלפי יחידות הדיור האחרות שקבוצת אנגלאינווסט בנתה בעשרות השנים האחרונות בארץ ובעולם.