פינוי בינוי ברמת השרון

כל מה שרציתם לדעת על פינוי בינוי ברמת השרון – ולא העזתם לשאול

רמת השרון היא עיר שמתאפיינת במיקום אטרקטיבי, צמיחה ואיכות חיים, לצד לא מעט מבנים באזורים ותיקים יותר הסובלים מהזנחה והתיישנות ארוכי שנים ושניתן לשדרגם בקלות באמצעות פרויקט פינוי בינוי ברמת השרון דרך חברה איכותית, אמינה ומנוסה המתמחה בתחום. אם אתם מתגוררים בבניין שכזה, בוודאי הייתם שמחים להחליפו בבניין חדש ומשופר החסין מהתמוטטות עתידית כתוצאה מפגעי הזמן או מאסון דוגמת רעש אדמה חזק העלול חלילה להתרחש, וליהנות מתנאי דיור טובים בהרבה (למשל, דירה חדישה, איכותית ובעלת שווי כלכלי גבוה יותר עם חנייה, מרפסת וממ"ד) ללא כל עלות מצדכם.מבחינה זו, פרויקט פינוי בינוי ברמת השרון יכול להיות חלום שהתגשם – אך הדבר מותנה בכך שיתבצע על ידי חברה שניחנה בשילוב הנדיר שבין ניסיון מוכח ורקורד של הצלחה ארוכת שנים בתחום; ידע מקצועי ועמידה בלתי מתפשרת בסטנדרטים המחמירים ביותר של בנייה איכותית; וחוסן פיננסי מובהק שיאפשר לה להעניק לדיירים רשת ביטחון מלאה ומקיפה לכל תרחיש שהוא, בדמות מגוון ערובות ובטוחות, כך שידעו בוודאות שבית חלומותיהם העתידי נמצא בידיים הטובות ביותר.

אם אתם תושבי רמת השרון, עיר המתאפיינת בצמיחה מצד אחד ובמבנים ותיקים הסובלים מהתיישנות ומהזנחה מצד שני, ישנם יתרונות רבים בשדרוג מקום מגוריכם במסגרת פרויקט פינוי בינוי ברמת השרון.
בין היתרונות הללו ניתן למנות:
קבלת דירה חדשה, גדולה, מרווחת ובעלת ערך כספי גבוה בהרבה מהדירה הקיימת;
מגורים בבניין חדש ובשכונה בה איכות החיים שודרגה ונעשתה גבוהה יותר;
אפשרות לקבלת שווי כספי במקום הדירה;
מימון מלא של דמי השכירות במקרה שבו הדיירים ייאלצו לעבור לדירה שכורה במהלך ביצוע הפרויקט;
והטבות מס שונות עבור דיירים המחזיקים ברשותם יותר מנכס אחד במסגרת הפרויקט.

חברה כזו היא אנגלאינווסט – חברת בנייה ויזמית נדל"ן בינלאומית מהוותיקות והמובילות בארץ. 

מידע על תמ"א 38 ברמת השרון >>

אנגלאינווסט – למעלה מ-35 שנות מובילות ואחריות חברתית

אנגלאינווסט – התחדשות עירונית, מקבוצת ENGELINVEST– חברת השקעות בינלאומית בעלת רקורד של בניית עשרות אלפי יחידות דיור במסגרת פרויקטים בשווי מיליארדי דולרים בכל רחבי העולם, מתמחה במתן מכלול השירותים הנדרש לביצוע פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי. השילוב בין הובלה ומצוינות של למעלה מ-35 שנה בתחום, רקורד עשיר של הצלחה והון עצמי גבוה המאפשר לה להעניק ביטחון מלא לדיירים, הופך את אנגלאינווסט לבחירה הטובה ביותר שתוכלו לעשות.

פינוי בינוי ברמת השרון – גם לכם מגיע לחיות כמו שתמיד חלמתם
אולם כל אלו מותנים בכך שהפרויקט ייעשה דרך חברה מקצועית, ותיקה ואמינה שניחנה בניסיון מוכח ורקורד של הצלחה של עשרות שנים בתחום, ובאיתנות פיננסית מובהקת.
כיצד תוכלו לדעת באיזו חברה לבחור על מנת לוודא שפרויקט הפינוי בינוי ברמת השרון שאתם מעוניינים שישדרג את רמת חייכם, או את חיי הדיירים שאתם מייצגים, יתבצע באופן האיכותי, הבטוח והמשתלם ביותר?
מידע נוסף פינוי בינוי ברמת השרון תמ"א 38 ברמת השרון


אנגלאינווסט – כשניסיון מוכח פוגש איתנות פיננסית

  קבוצת אנגלאינווסט – התחדשות עירונית, חברת בנייה ויזמית נדל"ן בינלאומית מהגדולות והוותיקות בישראל, מתמחה בפרויקטים של תמ"א 38 - פינוי בינוי ברמת השרון, ומציעה בנייה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם כיום. כחלק מקבוצת ENGELINVEST– חברת השקעות בינלאומית שבנתה בארבעת העשורים האחרונים עשרות אלפי יחידות דיור בפרויקטים בשווי מיליארדי דולרים ברחבי העולם, אנגלאינווסט – התחדשות עירונית ניחנה בשילוב נדיר בין ניסיון, הצלחה ומצוינות מוכחים לחוסן פיננסי מובהק. הודות לכך, ביכולתה להבטיח תוצאות באיכות הגבוהה ביותר ולהעניק לדיירים רשת ביטחון יוצאת דופן בדמות מגוון ערובות ובטוחות לכל תרחיש שהוא. עם אנגלאינווסט, בית חלומותיכם במרחק נגיעה מכאן.

כיצד בודקים האם קיימת תכנית פינוי בינוי ברמת השרון באזור מגורי?


כיצד תדע האם קיימת כבר תכנית פינוי בינוי באזור מגורך ברמת השרון?
בדיוק בשביל הקמנו את הטיפ הבא לתושבי רמת גן או אלו העתידים לרכוש דירה או נכס נדלנ"י בעיר רמת השרון.
קיימות מספר בדיקות שונות המניבות תוצאות שונות בהתאם לדרישה ולחיפוש אותו אתם מחפשים.

בדיקת תכנית פינוי בינוי ברמת השרון.


הנתון הבסיסי אותו רצוי שתדעו הוא גוש וחלקה באזור בו אתם מחפשים - לבדיקת גוש החלקה שלכם תיכנסו לאתר מרכז מיפוי ישראל "מפ"י או חפשו במנוע חיפוש (גוגל או בינג) "מציאת גוש חלקה" ותגיעו לאתר הממשלתי כניסה למפ"יבדיקה על מתחמים אשר הוכרזו כמתחמי פינוי לשם בינוי או לעיבוי בניה (מתחמים מוכרזים) - לצפייה במתחמים מוכרזים לחצו כאןמתחמים בהם החלה כבר פעילות של פינוי בינוי והתחדשות עירונית נקראים "מתחמים בביצוע" - לצפייה במתחמים בביצוע לחצו כאן