פינוי בינוי ברמת השרון

כל מה שרציתם לדעת על פינוי בינוי ברמת השרון – ולא העזתם לשאול

רמת השרון היא עיר שמתאפיינת במיקום אטרקטיבי, צמיחה ואיכות חיים, לצד לא מעט מבנים באזורים ותיקים יותר הסובלים מהזנחה והתיישנות ארוכי שנים ושניתן לשדרגם בקלות באמצעות פרויקט פינוי בינוי ברמת השרון דרך חברה איכותית, אמינה ומנוסה המתמחה בתחום. אם אתם מתגוררים בבניין שכזה, בוודאי הייתם שמחים להחליפו בבניין חדש ומשופר החסין מהתמוטטות עתידית כתוצאה מפגעי הזמן או מאסון דוגמת רעש אדמה חזק העלול חלילה להתרחש, וליהנות מתנאי דיור טובים בהרבה (למשל, דירה חדישה, איכותית ובעלת שווי כלכלי גבוה יותר עם חנייה, מרפסת וממ"ד) ללא כל עלות מצדכם.

מבחינה זו, פרויקט פינוי בינוי ברמת השרון יכול להיות חלום שהתגשם – אך הדבר מותנה בכך שיתבצע על ידי חברה שניחנה בשילוב הנדיר שבין ניסיון מוכח ורקורד של הצלחה ארוכת שנים בתחום; ידע מקצועי ועמידה בלתי מתפשרת בסטנדרטים המחמירים ביותר של בנייה איכותית; וחוסן פיננסי מובהק שיאפשר לה להעניק לדיירים רשת ביטחון מלאה ומקיפה לכל תרחיש שהוא, בדמות מגוון ערובות ובטוחות, כך שידעו בוודאות שבית חלומותיהם העתידי נמצא בידיים הטובות ביותר.

חברה כזו היא אנגלאינווסט – חברת בנייה ויזמית נדל"ן בינלאומית מהוותיקות והמובילות בארץ. 

מידע על תמ"א 38 ברמת השרון >>

אנגלאינווסט – למעלה מ-35 שנות מובילות ואחריות חברתית

אנגלאינווסט – התחדשות עירונית, מקבוצת ENGELINVEST– חברת השקעות בינלאומית בעלת רקורד של בניית עשרות אלפי יחידות דיור במסגרת פרויקטים בשווי מיליארדי דולרים בכל רחבי העולם, מתמחה במתן מכלול השירותים הנדרש לביצוע פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי. השילוב בין הובלה ומצוינות של למעלה מ-35 שנה בתחום, רקורד עשיר של הצלחה והון עצמי גבוה המאפשר לה להעניק ביטחון מלא לדיירים, הופך את אנגלאינווסט לבחירה הטובה ביותר שתוכלו לעשות.