פינוי בינוי בתל אביב

פינוי בינוי בתל אביב – איך עושים את זה נכון

להיות תל אביבים, תושבי העיר העברית המודרנית הראשונה, יכול להיות מקור לגאווה. עיר תוססת, שוקקת חיים ומלאה באתרי תרבות ומקומות בילוי, מסחר ותעסוקה, שנוסדה לפני למעלה ממאה שנה כנדבך מרכזי בהגשמת החזון הציוני של בניין הארץ. אלא שעשרות שנות ההיסטוריה הרובצות על העיר הולכות ושוחקות בהדרגה גם את מבניה. כיום לא מעט בניינים ישנים בתל אביב סובלים מהזנחה רבת שנים, אינם מספקים לדיירים את מיטב התנאים הטמונים במגורים בבניין חדיש יותר, ועלולים חלילה לקרוס ולסכן את יושביהם עם הזמן או במקרה של רעידת אדמה חזקה באזור גוש דן.

אם גם אתם מרגישים כבר שנים שהבניין שבו אתם מתגוררים בתל אביב ישן ומוזנח, וחשוב לכם לשמור על בטיחותכם בטווח הארוך וליהנות מתנאי דיור משופרים (ובהם חניה, מרפסת וממ"ד) ומאחזקת נכס בעל שווי נדל"ני גבוה יותר, כדאי לכם לשקול פינוי בינוי בתל אביב ולהשתדרג באמצעות פרויקט התחדשות עירונית.

אולם כיצד תדעו לאיזו חברה לפנות כדי להבטיח פינוי בינוי בתל אביב עם פרויקט שיתבצע באופן המקצועי, הבטוח והמשתלם ביותר עבורכם? 

כדאי גם לבדוק >> תמ"א 38 בתל אביב

אנגלאינווסט – מעל 35 שנות הצלחה בארץ ובעולם

קבוצת אנגלאינווסט – התחדשות עירונית מתמחה במתן מכלול השירותים הנדרשים לביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית: תמ"א 38 ופינוי בינוי. כחלק מקבוצת אנגל העולמית, שבנתה בארבעת העשורים האחרונים פרויקטים בשווי מיליארדי דולרים בכל רחבי תבל, אנגלאינווסט ניחנה בשילוב נדיר בין מקצועיות מוכחת, ניסיון רב שנים והון עצמי ואיתנות פיננסית המאפשרים לה לבצע את הפרויקטים תוך מתן ערובות ובטוחות מרחיקות לכת לדיירים, וללא כל עלות מצדם. אם אתם חושבים על פינוי בינוי בתל אביב ומעוניינים בשירותיה של קבוצה המתמחה באיתור, מימון, תכנון וביצוע של פרויקטים מסוג זה במהירות, באיכות ובמקצועיות הגבוהות ביותר – אנגלאינווסט היא הבחירה שלכם.